SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Львові відбувся випуск курсантів військової поліції за програмою НАТО - 29.04.2018 18:55 — Новини Укрінформ
У Львові відбувся випуск курсантів військової поліції за програмою НАТО

У Львові відбувся випуск курсантів військової поліції за програмою НАТО

Фото
1348
Ukrinform
У львівському навчальному центрі Військової служби правопорядку відбувся іспит і випуск слухачів, які навчались за програмою НАТО.

Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони.

"У навчальному центрі Військової служби правопорядку відбувся іспит слухачів, які навчались за міжнародною програмою підготовки офіцерів військової поліції. Здобуті знання та навички перевірялись на завчасно організованих інструкторами Центру навчальних місцях", - йдеться у повідомленні.

У Львові відбулись іспити та випуск фахівців ВСП за програмою НАТО / Фото: Міністерство оборони України

Читайте також: Рада дозволила військовим після поранення продовжувати службу в армії

Зазначається, що військовослужбовці-правоохоронці складали теоретичну та практичну частину іспиту з адміністрування, роботи військового поліцейського на місці події, обшуку та затримання підозрюваного військовослужбовця, надання першої медичної допомоги та евакуація пораненого, застосування сили тощо.

Після іспитів відбулась урочиста церемонія випуску курсантів та вручення сертифікатів.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-