Працівникам Дніпровської міськради заборонили з'являтися п'яними на людях

Працівникам Дніпровської міськради заборонили з'являтися п'яними на людях

1037
Ukrinform
У Дніпрі затвердили кодекс поведінки працівників міської ради, який забороняє з'являтись напідпитку на людях навіть у вільний час.

Норми поведінки чиновників затвердили під час сесії міськради 25 квітня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

У рішенні сесії зазначено, що за дотриманням норм стежитиме спеціальна комісія з питань поведінки працівників Дніпровської міськради. За порушення кодексу передбачена дисциплінарна відповідальність.

Так, серед загальних обов’язків працівників мерії – якісне і своєчасне виконання роботи, неупередженість, а також ввічливість і доброзичливість.

Крім цього, працівники муніципалітету зобов’язані не допускати у міжособистісному спілкуванні, публічних виступах чи коментарях у соцмережах висловлювань, що дискримінують, принижують національну чи людську гідність, релігійні переконання інших. Також їм варто утриматися від створення й поширення неточних і упереджених матеріалів.

Окремий пункт кодексу – вимоги до зовнішнього вигляду працівників мерії. Так, для жінок основою офіційно-ділового стилю вважається костюм класичного крою. При цьому спідниця має бути приблизно до середини коліна – на 5 см вище або нижче. Допускаються також брючні костюми, класичні блузи та закриті сукні. Крім цього, працівницям слід добирати речі не більше як трьох кольорів і двох типів принтів. Водночас жінкам, що працюють в мерії, рекомендовано утриматися від прозорих тканин, глибоких декольте, занадто вузьких і коротких спідниць з глибокими розрізами.

Чоловічий дрес-код у мерії передбачає костюм і сорочку спокійних кольорів.

Читайте також: Кабмін затвердив законопроект про Антикорупційну стратегію

Працівники міськради, котрі постійно спілкуються з містянами, носитимуть бейджі з зазначенням прізвища, ім’я й посади.

Також кодексом заборонено з’являтися у громадських місцях у нетверезому стані – навіть у неробочий час.

Документ також регламентує графік роботи. Загалом це – 40 годин на тиждень: з понеділка по четвер – з 9:00 до 18:00, а у п’ятницю – до 16:45. Перерва – з 13:00 до 13:45.

У міськраді Дніпра впевнені, що кодекс допоможе чиновникам працювати ефективніше та уникати, зокрема, зловживань владою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-