Автопарк Житомира поповнився 17 новими автобусами

Автопарк Житомира поповнився 17 новими автобусами

Фото
Укрінформ
Житомир отримав 17 нових автобусів МАЗ, придбаних за кошти міського бюджету в лізинг. За два тижні машини вийдуть на маршрути.

Про це йшлося під час церемонії передачі транспортних засобів за участю керівництва міста, області та віце-прем’єр-міністра – міністра, регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні маємо поставку 17 автобусів. У реаліях міста Житомира закриваються неповні два маршрути. Цього року ми очікуємо на поставку другої партії в кількості 23 одиниці. 40 автобусів – це базовий елемент, який у ролі комунального підприємства дасть змогу задати певний тренд на ринку і стимулювати приватних перевізників, показавши їм планку, до якої треба прагнути», - наголосив заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук.

Читайте також: Словенська компанія проведе реконструкцію очисних споруд Житомира

Автобуси виготовлені на Мінському автозаводі. Вони низькопідлогові, з пандусом, обладнані кондиціонерами та відеокамерами. У машин сучасний двигун, що оптимізує витрати палива, і коробка передач, яка гарантує безпеку руху. У двигуні передбачена автоматична система пожежогасіння. Кожен автобус розрахований на перевезення 72 пасажирів.

За словами Житомирського міського голови Сергія Сухомлина, на оновлення автопарку міста автобусами білоруського виробництва закладено 134 млн грн. Вартість однієї машини становить 110 тис. грн.

Автопарк Житомира поповнився 17 новими автобусами МАЗ/ Фото: Житомирська міськрада

Він також підкреслив, що серед пріоритетів міста є розвиток електротранспорту: «Так за останні роки в місті вже завершується будівництво другої нової тролейбусної лінії. Активно ведеться робота з проведення капітально-відновлювальних ремонтів тролейбусів».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-