Мер Миколаєва доручив вести сесію "майже звільненому" секретарю

Мер Миколаєва доручив вести сесію "майже звільненому" секретарю

874
Ukrinform
Відновлений судом на посаді міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич доручив провести сесію міськради 19 квітня секретарю міськради Тетяні Казаковій, а сам поїхав у відрядження.

Про це стало відомо під час відкриття сесії міськради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич сьогодні у відрядженні. Він доручив провести пленарне засідання сесії мені», - сказала Казакова.

У депутатів виникли питання легітимності даного засідання. Адже законодавство обмежує право секретаря ради скликати та вести сесії міської ради. Представники юридичного департаменту також не дали зрозумілої відповіді з даного питання. Певну комічність ситуації додав і той факт, що Казакова написала заяву про звільнення з посади ще 16 квітня. Щоправда, мер Сєнкевич наразі її не підписав.

Після тривалих дискусій засідання все ж вирішили продовжити і приступили до розгляду порядку денного.

Також депутати поставили вимогу перед Казаковою та юридичним департаментом міськради прозвітувати, чому вони не подали апеляції на рішення Центрального районного суду міста Миколаєва щодо відновлення на посаді міського голови Сєнкевича.

Казакова пообіцяла повний звіт з даного питання трохи згодом.

Як повідомляв Укрінформ, 16 березня Центральний районний суд міста Миколаєва відновив на посаді міського голови Олександра Сєнкевича, якого ще 5 жовтня 2017 року депутати міської ради достроково відправили у відставку. Своїм додатковим рішенням від 2 квітня суд надав можливість Сєнкевичу негайно приступити до виконання своїх повноважень, чим він і скористався.

Читайте також: Кадрові тонкощі миколаївської влади: мер прийшов, губернатор пішов

При цьому, в.о. мера – секретар міськради Тетяна Казакова відмовилася подавати апеляцію на рішення суду першої інстанції про відновлення на посаді Сєнкевича.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>