У Харкові ухвалили програму розвитку приватного сектору

У Харкові ухвалили програму розвитку приватного сектору

666
Ukrinform
У Харкові затвердили Програму обслуговування і розвитку територій садибної забудови на 2018-2022 роки.

Рішення прийняли депутати міської ради18 квітня на сесії, повідомили в прес-службі мерії.

«При розробці програми були зібрані відомості про проблеми приватного сектору від більш ніж 120 вуличних комітетів всіх дев'яти районних адміністрацій, різних департаментів міської ради та комунальних підприємств. У підсумку в документ включили понад 60 заходів за різними напрямками розвитку приватного сектору - з благоустрою, транспортної інфраструктури, вулично-дорожньої мережі, освітлення, встановлення дитячих, спортивних майданчиків, розвитку зон відпочинку на території приватного сектору, системи охорони здоров'я, освіти, а також охорони громадського порядку», - сказано в повідомленні.

Зазначається, що раніше всі перераховані напрямки містилися у різних міських програмах. А новий комплексний документ дозволить більш ефективно провадити роботу з благоустрою приватного сектору.  

Читайте також: Проекти великих об’єднаних районів відповідають змісту реформ - експерт

За офіційними даними міськради, в приватному секторі Харкова знаходиться понад 56 тисяч будинків, у яких проживає більше 166 тисяч осіб. Найбільше приватних домоволодінь у Новобаварському, Холодногірському і Київському районах. На територіях садибної забудови діють 25 філій комунальних медичних установ, 81 школа та 31 дитячий садок.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-