На Херсонщині з'явиться "Клініка Серця Odrex"

На Херсонщині з'явиться "Клініка Серця Odrex"

587
Ukrinform
На Херсонщині планується відкрити філію ТОВ "Дім медицини" (Медичний дім Odrex), де за сучасними технологіями лікуватимуть хвороби серцево-судинної системи.

Відповідний меморандум підписано 12 квітня на відкритті кардіоцентру "Клініки Серця Odrex" в Одесі, в якому взяв участь голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, повідомила у п'ятницю прес-служба Херсонської облдержадміністрації.

"Під час заходу був підписаний меморандум між Херсонською обласною державною адміністрацією та ТОВ "Дім медицини" (Медичний дім "Odrex") про співробітництво та партнерство. Згідно з документом сторони будуть співпрацювати в напрямку відкриття філії ТОВ "Дім медицини" (Медичний дім Odrex) в Херсонській області", - поінформувала прес-служба.

Читайте також: На Херсонщині судять лікаря за смерть трирічної дитини

Як наголосили в ОДА, хвороби серцево-судинної системи є наразі найпоширенішими неінфекційними захворюваннями дорослого населення України і в структурі смертності займають понад 60%. Зокрема, захворюваність населення Херсонської області становить наразі близько 600 випадків на 1000 населення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>