Місцеві бюджети цьогоріч зростуть до 230 мільярдів - Зубко

Місцеві бюджети цьогоріч зростуть до 230 мільярдів - Зубко

Децентралізація
Укрінформ
За прогнозними розрахунками місцеві бюджети за результатами 2018 року зростуть до 230 млрд грн.

Про це під час селекторної наради з областями щодо впровадження реформи децентралізації та реалізації пріоритетних проектів у 2018 році зазначив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, повідомляє прес-центр Мінрегіонбуд.

«Це не просто кошти, які внаслідок фінансової децентралізації отримують місцеві бюджети, це можливість реалізовувати на місцях проекти, спрямовані на підвищення якості послуг - в освіті, медицині, адміністративних послугах тощо. На цей рік ми визначили 5 пріоритетних проектів. Розробили рекомендації з їх впровадження: створення сучасних ЦНАПів, Нового освітнього простору, Центрів безпеки громадян, сучасних амбулаторій, а також ще один напрям - дитячі сімейні будинки. Завдання головам ОДА та органам місцевого самоврядування - готувати проекти і впроваджувати їх», - зазначив Зубко.

Він також повідомив, що «протягом січня-березня 2018 року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 51,6 млрд грн. Приріст надходжень до відповідного періоду минулого року 10 млрд гривень». При цьому, по 13 областях забезпечено темп приросту надходжень вище середнього по Україні. Найвищі темпи - у Полтавській, Сумській, Волинській областях.

Читайте також: Зубко: 130 районів ще не створили жодної тергромади

Найбільший приріст забезпечено по податку на доходи фізичних осіб та єдиному податку, зокрема: податок на доходи фізичних осіб - приріст 28,4% або 6,5 млрд  грн. У 16 регіонах з 25-ти темпи зростання вище середніх по Україні; єдиний податок - приріст 29,4% або 1,6 млрд грн. У 12 регіонах з 25 темпи зростання вищі середніх по Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-