Мінрегіон оголосив всеукраїнський конкурс журналістських робіт

Мінрегіон оголосив всеукраїнський конкурс журналістських робіт

Децентралізація
Укрінформ
Мінрегіон уже втретє оголосив щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт “Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади”.

Про це повідомляє портал “Децентралізація”.

“Мета конкурсу - підвищити рівень обізнаності людей про реформу та урізноманітнити мотиваційні ресурси для журналістів регіонального рівня, що спонукатимуть до висвітлення процесу децентралізації в Україні”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до участі у конкурсі приймаються матеріали за чотирма номінаціями: онлайн-публікація, стаття (у друкованому ЗМІ), радіоматеріал, відеоматеріал. У кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії: І премія - 20 000 грн, ІІ премія - 15 000 грн, ІІІ премія - 10 000 грн.

Матеріали мають бути опублікованими вперше у період із 15 жовтня 2017 року до 20 грудня 2018 року. Конкурсні роботи можна подати до 20 грудня 2018 року.

Учасник може надіслати не більше однієї конкурсної роботи за кожною з номінацій, оформивши їх окремими конкурсними заявками.

Форму заявки учасника конкурсу розміщено за посиланням

Читайте також: Рівненські ОТГ вивчають досвід роботи ЦНАПів на Івано-Франківщині

Як повідомлялося, у 2016 році перемогу отримали 12 конкурсних робіт з 218, автори яких, окрім грошових винагород, мали можливість відвідати Світовий форум демократії в Страсбурзі (Франція).

У 2017 році переможцями визнано авторів 13 конкурсних робіт із 229, які надійшли на конкурс.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-