Харків'яни у метро заплатили на гривню більше через збій

Харків'яни у метро заплатили на гривню більше через збій

1556
Ukrinform
Вранці в турнікетах харківського метро стався технічний збій програмного забезпечення в зчитувальних пристроях.

Про це повідомив директор Департаменту в справах інформації і зв'язках з громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко.

"У метро стався невеликий технічний збій програмного забезпечення. Замість покладених чотирьох гривень, як це було б по-старому, автомати зчитують з карток по п'ять, тобто за новим тарифом", - написав Сидоренко.

За його словами, тим власникам карток, в яких це сталося, треба звернутися до чергових по станціях, залишити їм номер своєї картки і через час несправедливо зняту гривню їм повернуть.

Що стосується варіантів компенсації, то, пише Сидоренко, "при наступному поповненні картки вартість поїздки буде на 1 грн. менше до повної компенсації. Або компенсація 1 грн можлива при зверненні на пункт обслуговування карток на станції "Історичний музей". Кожна зайва знята гривня буде зарахована відразу на картку до наступного поповнення".

"Алгоритм компенсації за студентськими пільговими картками аналогічний", - відзначає Сидоренко.

Близько 10:00, повідомили в Харківській міськраді, на десяти з тридцяти станцій метро програмне забезпечення вже налагоджено.

Читайте також: У Харкові відмовляються монетизувати пільги на проїзд

Як повідомляв раніше Укрінформ, 28 березня виконком Харківської міськради прийняв рішення про підвищення з 29 березня вартості проїзду в міському електротранспорті: в метро - 5 грн замість колишніх 4-х, в трамваях і тролейбусах - 4 грн замість колишніх 3-х. Як пообіцяв виконком, ті з пасажирів, хто поповнить проїзні картки метрополітену до 29 березня, їздитимуть за старими тарифами до повного використання суми на картці. Те ж саме стосується електронних квитків "E-ticket" для проїзду в трамваях і тролейбусах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>