Зубко обіцяє перелік населених пунктів, де обов'язково мають бути ЦНАПи

Зубко обіцяє перелік населених пунктів, де обов'язково мають бути ЦНАПи

Децентралізація
1021
Ukrinform
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ за тиждень-два опублікує перелік населених пунктів, у яких обов'язково мають бути центри надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Про це сказав віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час виступу на загальних зборах Асоціації об'єднаних територіальних громад, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Зараз визначилися скільки в Україні має бути обов'язково центрів надання адміністративних послуг... Буквально через тиждень-два ми оприлюднимо весь перелік населених пунктів, де обов'язково повинні бути ЦНАПи, і будемо підтримувати їхнє створення", - сказав він.

Зубко додав, що в Україні за рахунок коштів Фонду регіонального розвитку збудовано 75 ЦНАПів та багато таких центрів створено за підтримки міжнародних партнерів.

Раніше повідомлялося, що в рамках початкової фази з покращення якості надання адмінпослуг Програми "U-LEAD з Європою" заплановане відкриття 26 ЦНАП в ОТГ України. Найкращі практики, які зараз напрацьовуються та впроваджуються в пілотних громадах, будуть застосовані до всіх ЦНАП, що відкриються чи покращать роботу в рамках фази впровадження. Це приблизно 600 центрів до кінця 2020 року.

Читайте також: У Кочубеївській ОТГ на Херсонщині запрацював модернізований ЦНАП

"U-LEAD з Європою" є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>