Гройсман анонсує

Гройсман анонсує "мобільну" перевірку бюджетних витрат у регіонах з квітня

Укрінформ
Прем'єр-міністр  Володимир Гройсман заявив, що з квітня цього року мобільні групи здійснюватимуть перевірку використання бюджетних коштів областями.

Про це він сказав під час години запитань до уряду у Верховній Раді, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми створюємо зараз спеціальні мобільні групи, які будуть перевіряти області на використання бюджетних ресурсів, на застосування повноважень, на вплив на абсолютно всі процеси в країні. Там, де мала бути створена відповідна якість, наприклад, для дітей  - ходити в шкільний туалет, або пандус для людей з обмеженими можливостями, а цього не зроблено, я це все буду карати жорстко і буду ставити питання про звільнення з посад тих, хто не може нормально і якісно  служити людям. Ми з квітня розпочинаємо перевірки областей щодо використання бюджетних ресурсів і спуску я нікому не дам", - сказав Гройсман.

Читайте також: Гройсман заявляє про зростання економіки на 2,5%

До цього він нагадав, що в результаті  децентралізації десятки-сотні мільярдів гривень передали на місця, через держмеханізми регіонального розвитку  направляються ще десятки мільярдів на вирішення проблем територій.

"Я направив в деякі  області комісії, дуже так скритно, для того, щоб подивитись якість виконання завдань. Критика - абсолютно м'яке слов, яке я можу застосувати до якості виконання завдань", - сказав Гройсман.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-