Запоріжці отримуватимуть гарячу воду за рахунок вторинного тепла

Запоріжці отримуватимуть гарячу воду за рахунок вторинного тепла "Запоріжсталі"

Укрінформ
У міжопалювальний період запоріжці отримуватимуть гарячу воду за рахунок «вторинного» тепла проммайданчика комбінату “Запоріжсталь”.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької міської ради.

Кілька років частина районів Запоріжжя в міжопалювальний період отримує гарячу воду за рахунок тепла промислового майданчика міста. Проект реалізовувався поетапно. У 2017 році це були споживачі Олександрівського, Вознесенівського районів, Південного мікрорайону, лівобережної частини Дніпровського району. Однак такої можливості не було у споживачів Заводського району. Цього літа понад 36 тисяч жителів Заводського району отримуватимуть  гарячу воду за рахунок «вторинного» тепла промислового майданчика комбінату «Запоріжсталь», без використання природного газу на котельні. Для цього виконується реконструкція теплових мереж у районі вулиці Фінальної.

Планується, що в 2018 році місто заощадить близько 15 мільйонів кубометрів природного газу при підігріві гарячої води”, - йдеться в повідомленні.

Зараз завершується будівництво «перемички», яка з'єднає ділянку мереж, побудованих комбінатом «Запоріжсталь» з мережами котельні концерну «Міські теплові мережі». У квітні планується не тільки завершити прокладку труб, але і почати подачу гарячої води споживачам Заводського району. 

Це зміцнення енергетичної незалежності Запоріжжя”, - зазначив міський голова Володимир Буряк, який приїхав сьогодні на об’єкт і проконтролював проведення робіт.  Роботи були розпочаті у грудні минулого року. Матеріали закупили за кошти міського бюджету. Фінансування склало майже п'ять мільйонів гривень. Самі роботи виконуються силами концерну «Міські теплові мережі».

Використання «вторинного» тепла дозволяє стримувати зростання тарифів на гарячу воду. Не менш важливим також є той факт, що запоріжці отримують гарячу воду протягом усього року”, - сказав Буряк.

З 2008 по 2017 рік концерн «Міські теплові мережі» заощадив близько 84 мільйонів кубічних метрів газу завдяки використанню «вторинного» тепла проммайданчика «Запоріжсталі» для підігріву гарячої води.

Фото: zp.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-