На Кіровоградщині відбувся тренінг

На Кіровоградщині відбувся тренінг "Рівноправне партнерство"

Децентралізація
Укрінформ
Тренінг на тему "Рівноправне партнерство чоловіків та жінок" відбувся в понеділок, 19 березня,  в Кіровоградському  Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону. 

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, запрошені на тренінг представниці об’єднаних територіальних громад, активістки сіл та містечок області, лідери громадських рухів у форматі практичних занять говорили про гендерні стереотипи в українському суспільстві, участь жінок у політиці, побудову партнерських відносин.

“Зараз ми вчимося спілкуватися на ці теми відкрито, як це й заведено в цивілізованому світі. Через те й тренінги наші проходять в інтерактивному режимі. Уміння врівноважувати психосоціальні, соціокультурні ролі чоловіка та жінки в усіх сферах українського суспільного життя  наблизить нас до стандартів сучасного ділового партнерства. Для України, де проходять реформи, дуже важливо залучити увесь потенціал, увесь наявний людський ресурс до різних перспективних проектів, спрямованих на розвиток суспільства”, - наголошує тренер з питань гендерної рівності та рівноправного партнерства Ольга Гріднєва. 

Крім того, нагадує вона, успішна гендерна політика  є частиною угоди про асоціацію з Євросоюзом.

За словами радника з комунікацій Кіровоградського ЦРМС Вікторії Талашкевич, цим тренінгом зацікавилися жінки з Кропивницького (серед них – освітяни, підприємці, журналісти, правоохоронці), депутати місцевих рад із Помічної, Павлиша, Грузького, Великої Северинки тощо. 

“Є дуже гарний критерій успішної політики рівноправного партнерства – участь жінок у політичному житті своєї країни. Чим більш наближений відсоток цієї участі в роботі парламенту, уряду, різних державних інституцій до паритетного значення, тим більше шансів у суспільства на гармонію і взаєморозуміння”, - підсумовує  мету заходу директор  Кіровоградського ЦРМС Олег Яременко.

Читайте також: Кількість районів без ОТГ зменшилася зі 152 до 132

Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Фото Олега Шверненка / Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-