Одеський губернатор спростував дані про нестачу хліба в області

Одеський губернатор спростував дані про нестачу хліба в області

Укрінформ
Жодних проблем із поставками хліба у райони Одеської області не існує. 

Про це у соціальній мережі Facebook повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Є у нас така мода в країні — взяти слово перед великою кількістю людей, які не дуже знаються на проблемі, та голосно пропіаритися. Під час години запитань до уряду один із депутатів зазначив, що нібито в двох селах Тарутинського району 4 доби немає хліба. Хочу повідомити всіх, зокрема, пана народного депутата, інформація не відповідає дійсності. Хліб є, і завозять його регулярно. В продовольчих магазинах села Лісне та Ганнівка Тарутинського району всі продукти першої необхідності є в наявності постійно. Щойно мені це особисто підтвердив і голова РДА», — зазначив Степанов.

Він розмістив також пояснення Тарутинської райдержадміністрації, де повідомляється, що хліб в зазначені села завозився 14 та 16 березня за допомогою трактора, бо дороги там дійсно проблемні. Йдеться про два населених пункти Тарутинського району — села Лісне та Ганнівка.

«Окрім того, аби припинити усілякі маніпуляції, хочу повідомити, що нормальної дороги до сіл Лісне та Ганнівка немає вже багато років. Торік я був там і дав наказ розробити проект нової дороги. Він вже готовий і знаходиться на експертизі. Далі – будівництво. Будівництво, наголошую, якого не було там десятки років», — відзначив голова Одеської обласної державної адміністрації.

Читайте також: Чотири дні без хліба: Гройсман пообіцяв розібратися з ситуацією на Одещині

Як повідомляв Укрінформ, у Верховній Раді України під час години запитань до уряду народний депутат Антон Кіссе заявив, що у Тарутинському районі Одеської області декілька сіл залишаються без хліба через розмиті дощами дороги.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв доручив керівникові Державної служби з надзвичайних ситуацій розібратися з блокуванням дороги і вжити заходів щодо розчищення цієї дороги і відкриття можливості доставки.

Також Гройсман пообіцяв, що голові Одеської ОДА розкаже, "що таке чотири дні без можливості купити хліб людям".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-