Укрзалізниця власним коштом переобладнала 15 вагонів для військових

Укрзалізниця власним коштом переобладнала 15 вагонів для військових

1896
Укрінформ
ПАТ "Укрзалізниця" за власні кошти переобладнала 15 службово-технічних рефрижераторних вагонів для потреб супровідників військових ешелонів.

Випробування переобладнаних спецвагонів відбулося 12 березня за маршрутом Дарниця - Фастів із залученням представників Генерального штабу Збройних сил України, повідомляє прес-служба ПАТ "Укрзалізниці".

"Укрзалізниця вчасно і оперативно виконала завдання керівництва країни та створило гідні умови для військових, які захищають нашу державу.  Відтепер військові отримають зовсім інший рівень комфорту завдяки переобладнаним спецвагонам», - зазначив під час презентації в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Він розповів, що усі роботи виконані власними силами та за кошти Укрзалізниці. На модернізацію кожного вагона витрачено близько 250 тис. грн. Загальна вартість 15 вагонів - близько 3,75 млн грн. Роботи виконала філія «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Укрзалізниця». Переобладнані вагони вже пройшли необхідні випробування.

Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк висловив вдячність керівництву Укрзалізниці за проведену роботу і конструктивні рішення, завдяки яким було збережено баланс якості і вартості робіт, та зазначив, що після підписання відповідних актів прийому вагонів з Генштабом ЗСУ буде розглянуте питання щодо переобладнання ще 15 вагонів.

Торік на оперативному зборі керівного складу ЗСУ Президент України Петро Порошенко заявив про недопущення подальшого використання так званих вагонів-теплушок для військових варт. Він доручив поліпшити побутові умови особового складу військових варт, які залучені для охорони та супроводу військових вантажів під час їх перевезення залізницями.

Читайте також: Укрзалізниця разом з Deutsche Bahn "перетягуватиме" вантажопотоки на залізницю

Керівництво Укрзалізниці на виконання завдання Президента прийняло рішення переобладнати наявні рефрижераторні вагони в службово-технічні вагони для забезпечення належних побутових умов особового складу військових варт під час супроводу військових вантажів ЗСУ.

Переобладнані спецвагони модернізовані і облаштовані спальними купе, караульними приміщенням, санвузлами та кухнями. Кухня укомплектована меблями, плитою для приготування гарячих страв та кухонним інвентарем. Усі побутові приміщення опалюються взимку. Система водозабезпечення влаштована аналогічно системі пасажирського вагона та містить все необхідне: душ, умивальник і туалет.

Спецвагони мають сейфи для зброї, вікна з гратами, освітлення та все необхідне за військовим уставом караульної служби.

Для утримання цих вагонів під час перевезень у технічно справному стані Укрзалізниця передбачила постійне перебування в них фахівця (механіка рефрижераторної секції).

Починаючи з 2014 року до лав ЗСУ для захисту територіальної цілісності держави було мобілізовано 3597 залізничників. Десятки залізничників, які відстоювали територіальну цілісність країни, відзначені державними та галузевими нагородами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-