Рятувальники попереджають про підйом води у річках на заході України

Рятувальники попереджають про підйом води у річках на заході України

1397
Укрінформ
У зв'язку з вiдлигою та можливими опадами очікується продовження пiдвищення рiвнiв води над рiвнями на 8 год. 9 березня у низці водойм України.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

"За даними Укргідрометцентру, 12 березня, у зв’язку з вiдлигою та очікуваними опадами, очікується продовження пiдвищення рiвнiв води над рiвнями на 8 год. 9 березня:

- на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.), Прута та Сiрету (Iвано-Франкiвська, Чернівецька обл.) на 0,5-1,5 м;

на лiвих притоках Днiстра (Тернопiльська, Хмельницька, Вiнницька обл.) на 0,1-0,6 м;

на дiлянцi Днiстра Галич - Залiщики на 0,5 – 1,0 м;

на рiчках басейну Захiдного Бугу (Львiвська, Волинська обл.)  на 0,3 – 1,0 м, мiсцями можливий вихiд води на заплаву", - йдеться у повідомленні.                                                                  

Очікується подальше послаблення льодових явищ, місцями льодохiд. Можливе формування заторів льоду з різким коливанням рівнів води на гiрських притоках Днiстра та на дiлянцi Днiстра Залiщики –  верхів’я Днiстровського водосховища.

Читайте також: В Україні сьогодні тумани, на півдні і заході вже до +15 градусів

12 березня на річці Ворона бiля м.Тисмениці (Iвано-Франкiвська обл.) очікується подальше продовження пiдйому рiвня води на 0,5-1,2 м над рівнем на 08 год. 10 березня, вихiд води на заплаву з можливим перевищенням вiдмiтки початкового затоплення прирiчкових будiвель, інформує ДСНС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-