У Харкові марш жіночої солідарності підтримали і чоловіки

У Харкові марш жіночої солідарності підтримали і чоловіки

Фото
1475
Укрінформ
Марш жіночої солідарності під гаслом "Усі різні, усі рівні" пройшов у центрі Харкова, причому в колоні разом з жінками йшли і чоловіки.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

До ста учасників маршу - жінки і чоловіки, які їх підтримали - зібралися опівдні біля Пам'ятника закоханим, біля метро "Академіка Бекетова" в центральній частині міста, і пройшли колоною по вулиці Жінок Мироносиць до Сумської і далі - до площі Конституції, де відбувся короткий мітинг.

У руках учасників маршу - плакати українською і російською мовами, що висловлюють суть заходу: "Тіла - різні, люди - рівні", "Все люди - сёстры", "Сексу - да, сексизму – нет!", "Квіти - клумбам, жінкам - рівні можливості", "Особисте - це політичне".

"Жінки в Україні як і раніше знаходяться в нерівному становищі порівняно з чоловіками, у тому числі, щодо оплати праці. Вони також піддаються сексуальному насильству. Ми виступаємо проти цього, і, як бачите, знаходимо розуміння серед чоловіків", - зазначила на мітингу координатор маршу Ганна Шаригіна.

Марш за права жінок у Харкові / Фото: Мадієвський В'ячеслав, Укрінформ

Читайте також: У Києві кілька учасниць Маршу за права жінок заявили у поліцію про напад

За її словами, марш приурочений до Тижня жіночої солідарності - щорічної просвітницької акції, яку проводить у Харкові жіноче об'єднання "Сфера".

Марш пройшов без ексцесів. Громадську безпеку гарантували 100 поліцейських і 100 військовослужбовців Нацгвардії. Рух маршрутом колони було перекрито.

Як повідомляв раніше Укрінформ, 14 лютого 2016 року марш феміністок з банером "Свобода. Рівність. Сестринство", які зібралися біля станції метро "Університет" у центрі міста, закидали сніжками молоді люди, які представилися поборниками традиційних сімейних цінностей. У результаті поліцейським довелося супроводжувати феміністок до входу в метро, щоб вони спокійно поїхали.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-