Конкурс проектів

Конкурс проектів "Розвиток територіальних громад" запровадили на Рівненщині

Децентралізація
1537
Укрінформ
Конкурс студентських проектів "Розвиток територіальних громад" запровадив Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Таке творче змагання розпочато з метою активізації навичок проектного менеджменту та студентської підприємницької діяльності задля розвитку об'єднаних територіальних громад", – сказав під час презентації положень конкурсу експерт Рівненського Центру місцевого самоврядування Тарас Микитин.

За його словами, об’єднані територіальні громади потребують таких розробок, які б дали змогу поліпшити, зокрема, сферу виробництва на місцях та соціальне середовище.

Особливо актуальними є інновації щодо створення робочих місць.

Юнаки та дівчата під час написання проектів зорієнтовані враховувати у своїх задумках повноту вирішення проблем сільських громад, їх фінансову спроможність, новизну рішень в масштабах об’єднаної території, області чи України в цілому. У залежності від цього визначатимуться найпередовіші ідеї, які будуть відзначені преміями від однієї до трьох тисяч гривень.

"Кращі проекти мають можливість взяти участь і в конкурсі, який проводить Державний фонд регіонального розвитку – він відкриває можливості для кожної особистості, яка мислить неординарно: прикладом є втілення задуму облаштування рекреації так званого "Тунелю кохання" у Рівненському районі", – зазначив координатор Регіонального центру євроінтеграційних проектів Руслан Костюкевич.

Читайте також: Програма U-LEAD витратить 30 млн євро на підтримку ЦНАПів в Україні

Своєрідним посібником для конкурсантів у процесі створення проектів стане збірник праць рівненських вчених "Наукові основи та імплементація світових практик місцевого самоврядування і об’єднання територіальних громад". Його представив доктор економічних наук Ігор Сазонець. Книга видана за сприяння Програми "U-LEAD з Європою".

Конкурс проектів "Розвиток територіальних громад" на Рівненщині / Фото: Віктор Мазаний. Укрінформ

Програма "U-LEAD з Європою" фінансується спільно Європейським Союзом і державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією й підтримує реформу децентралізації та її секторальні напрямки. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-