SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Конкурс проектів "Розвиток територіальних громад" запровадили на Рівненщині - 07.03.2018 11:06 — Новини Укрінформ
Конкурс проектів "Розвиток територіальних громад" запровадили на Рівненщині

Конкурс проектів "Розвиток територіальних громад" запровадили на Рівненщині

Децентралізація
1151
Ukrinform
Конкурс студентських проектів "Розвиток територіальних громад" запровадив Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Таке творче змагання розпочато з метою активізації навичок проектного менеджменту та студентської підприємницької діяльності задля розвитку об'єднаних територіальних громад", – сказав під час презентації положень конкурсу експерт Рівненського Центру місцевого самоврядування Тарас Микитин.

За його словами, об’єднані територіальні громади потребують таких розробок, які б дали змогу поліпшити, зокрема, сферу виробництва на місцях та соціальне середовище.

Особливо актуальними є інновації щодо створення робочих місць.

Юнаки та дівчата під час написання проектів зорієнтовані враховувати у своїх задумках повноту вирішення проблем сільських громад, їх фінансову спроможність, новизну рішень в масштабах об’єднаної території, області чи України в цілому. У залежності від цього визначатимуться найпередовіші ідеї, які будуть відзначені преміями від однієї до трьох тисяч гривень.

"Кращі проекти мають можливість взяти участь і в конкурсі, який проводить Державний фонд регіонального розвитку – він відкриває можливості для кожної особистості, яка мислить неординарно: прикладом є втілення задуму облаштування рекреації так званого "Тунелю кохання" у Рівненському районі", – зазначив координатор Регіонального центру євроінтеграційних проектів Руслан Костюкевич.

Читайте також: Програма U-LEAD витратить 30 млн євро на підтримку ЦНАПів в Україні

Своєрідним посібником для конкурсантів у процесі створення проектів стане збірник праць рівненських вчених "Наукові основи та імплементація світових практик місцевого самоврядування і об’єднання територіальних громад". Його представив доктор економічних наук Ігор Сазонець. Книга видана за сприяння Програми "U-LEAD з Європою".

Конкурс проектів "Розвиток територіальних громад" на Рівненщині / Фото: Віктор Мазаний. Укрінформ

Програма "U-LEAD з Європою" фінансується спільно Європейським Союзом і державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією й підтримує реформу децентралізації та її секторальні напрямки. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>