Німецька компанія планує перенести частину виробництва з Франції на Львівщину

Німецька компанія планує перенести частину виробництва з Франції на Львівщину

10010
Укрінформ
Німецька компанія з виробництва абразивних матеріалів Klingspor AG планує перенести частину свого виробництва з Франції в Україну - на Львівщину.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної держадміністрації.

"На сьогодні компанією збудовано виробничі, складські та адміністративні приміщення загальною площею 6,7 тис. кв. м (м. Великі Мости, Сокальський район) та працевлаштовано понад 200 людей. І вже у цьому році планується переміщення частини виробничих потужностей з Франції в Україну", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в ОДА, за останні чотири роки діяльності на Львівщині підприємство вже інвестувало понад 7 мільйонів євро у завод у Великих Мостах.

Читайте також: Гройсман запросив латвійський бізнес інвестувати в Україну

ТОВ “Клінгспор” є провідним виробником абразивних матеріалів із представництвом у більш ніж 39 країнах. Продукція компанії використовується в металообробній, деревообробній промисловості, будівництві та інших галузях та завдяки своїй високій якості користується попитом як на європейському, так і на українському ринках. Компанія працює на світовому ринку понад 125 років, а в Україні цього року планує відсвяткувати свою десяту річницю, поінформували в ОДА.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-