Жебрівський: Донеччина активно відновлює транспортну інфраструктуру

Жебрівський: Донеччина активно відновлює транспортну інфраструктуру

Укрінформ
Донеччина минулого року активно відновлювала транспортну інфраструктуру.

Зокрема,  в області за 2017 рік відремонтовано півтори сотні доріг комунальної форми власності,  8 мостів та шляхопроводів,  побудовано 5 нових асфальтобетонних заводів. Про це 1 березня повідомив голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Павло Жебрівський  під час звітної прес-конференції у Краматорську, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

«Для Донецької області дуже важливе значення має відновлення транспортної інфраструктури. Лише в минулому році  в області  відремонтовано 153 комунальні дороги і  відкрито рух на 52,3 км магістральних доріг...  Ці дороги, які ми спільно із муніціпалітетами будували, будуть служити людям, що  живуть у цих містах.  І ми будемо продовжувати в цьому напрямку», - сказав Жебрівський.

 Очільник області також зазначив, що у регіоні було побудовано 5 нових асфальтобетонних заводів, виробнича потужність яких дозволить здійснювати ремонтні роботи близько 350 км доріг шириною 9 м щорічно.

Читайте також: Жебрівський сподівається, що газогін "Очеретине-Авдіївка" запрацює у березні

Жебрівський підкреслив, що окрім дорог, в минулому році в області побудовано  8 мостів та шляхопроводів,  оновлено тролейбусні та трамвайні парки області – придбано 20 тролейбусів та 15 трамваїв. 

“За кількістю отриманої техніки Краматорськ посів друге, а Маріуполь сьоме місце в України”, - підкреслив голова ОДА,  додавши, що у 2017 році  з  метою відновлення залізничного сполучення з іншими регіонами України було також  реконструйовано залізничну ділянку Волноваха – Комиш-Зоря.  

“Це дозволило повністю задовольнити потребу промисловості у залізничних перевезеннях та збільшило вантажообіг на 36 тисяч тонн на рік”, - уточнив Жебрівський.  

«Донеччина постійно розвивається та оновлюється – і все це заради того, щоб якомога швидше змінити життя тут на краще, показати всім – ось вона, справжня українська Донеччина – сильна, заможна, вільна та відновлена», - наголосив Жебрівський.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-