Заступниця мера Дніпра звільнилася після натяку шефа

Заступниця мера Дніпра звільнилася після натяку шефа

1486
Укрінформ
Заступник міського голови Дніпра Світлана Єпіфанцева звільнена через некоректні висловлювання про статус державної мови в Україні та порушення етики держслужбовця.

Про це повідомили в прес-службі міської ради.

«Згідно з розпорядженням міського голови Бориса Філатова № 1-28/2-РК від 28 лютого 2018 року Світлана Єпіфанцева звільнена за згодою сторін", - йдеться в повідомленні.

За словами міського голови Філатова, він вдячний колишньому заступнику за допомогу у створенні коаліції у міськраді. Однак сварки і нескінченне з'ясування відносин з іншими працівниками виконкому поклали край його терпінню. Останньою краплею стала необґрунтована критика державної мовної політики.

"Таким, як Єпіфанцева, які відчули себе недоторканними, невтямки, що публічні міркування чиновника про статус державної мови як мінімум сварять між собою жителів територіальної громади, а як максимум - порушують крихку стабільність в країні. Тому мої підлеглі (будь-які) не будуть публічно розмірковувати про мовну політику, про те, яке в Києві поганий уряд, а також не будуть давати оцінок керівникам держави», - цитує прес-служба повідомлення Філатова з його сторінки в соціальній мережі Facebook.

Читайте також: Мер Дніпра пропонує заступниці піти: Не терпітиму хамство в соцмережах

Як раніше повідомляв Укрінформ, мер Дніпра Борис Філатов запропонував своєму заступнику Світлані Єпіфанцевій піти з посади. Причиною цього рішення стали провокаційні вислови заступника міського голови Дніпра про статус державної мови в Україні та її поведінка в соціальних мережах.

У міськраді Дніпра Світлана Єпіфанцева почала працювати трохи більше двох років тому. Політрада партії Опозиційний блок виключила з партії депутата Дніпровського міськради Світлану Єпіфанцеву після того, як вона зайняла посаду заступника мера Дніпра. Однак Єпіфанцева зазначала, що незважаючи на це вона не змінила своїх політичних переконань. У міськраді вона відповідала за соціальну і гуманітарну політику.

Раніше вона вже отримувала від міського голови Філатова попередження та «заборону» по-хамськи вести діалог з городянами в соціальній мережі.

Фото: Дніпро Час

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-