В одеській санаторій увірвалися півсотні молодиків у балаклавах

В одеській санаторій увірвалися півсотні молодиків у балаклавах

Фото
1757
Укрінформ
Близько півсотні осіб у балаклавах увірвалися сьогодні близько 7 год. на територію одеського ДП "Санаторій "Лермонтовський", відтіснивши кілька охоронців оздоровниці, проникли до будівлі адмінкорпусу і заблокували її діяльність.

Адвокат адміністрації санаторію Ілля Халдай вважає, що це спроба рейдерського захоплення, і звернувся до поліції захистити майнові інтереси нового власника, що судиться з Мін'юстом за оздоровчий комплекс, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Поряд з групою людей у балаклавах, які нібито є працівниками охоронної фірми "Зевс", в адмінкорпусі оздоровниці зараз перебуває слідчо-оперативна група Приморського відділу поліції.

"Разом з працівниками поліції на території ДП "Санаторій "Лермонтовський" працюють співробітники Мін'юсту, які встановлюють законність дій нового керівника держпідприємства, який найняв охоронців для забезпечення роботи співробітників Державної виконавчої служби. Поліція вжила заходів, щоб запобігти можливим конфліктам між сторонами на території "Лермонтовського", пояснив журналістам один з офіцерів Патрульної поліції Одеси, що чергує біля входу до оздоровниці.

Читайте також: Поліція звільнила заручників, утримуваних рейдерами у Кам’янському

У свою чергу, адвокат Халдай, найнятий попереднім керівником санаторію, заявив, що "в санаторії відімкнуто електропостачання, невідомі патрулюють територію. Працівників санаторію не допускає на його територію поліція. Хоча там перебуває дороге медичне обладнання та інше майно власників, які упродовж останніх років здійснювали управління оздоровницею".

За словами Халдая, триває судовий спір за право власності на майновий комплекс, однак Державна виконавча служба Мін'юсту вирішила не чекати завершення судових суперечок і взяла ситуацію в свої руки. А призначений новий директор ДК "Санаторій "Лермонтовський" найняв охоронців однієї з фірм для силового захоплення оздоровниці.

Невідомі в балаклавах проникли на територію санаторію "Лермонтовський" / Фото Ніни Ляшонок

Варто зазначити, що судова тяжба навколо кардіологічного санаторію "Лермонтовський", який останнім часом очолює Дмитро Антіпов, та Мін'юстом України триває з 2011 року. На території санаторію знаходяться об'єкти нерухомості площею близько 12 тисяч 700 кв. метрів, а сама оздоровниця розташована на морському узбережжі в центральній частині Одеси.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-