НЕФКО може надати Бахмуту грант на підвищення енергоефективності шкіл

НЕФКО може надати Бахмуту грант на підвищення енергоефективності шкіл

Укрінформ
Керівництво міста Бахмут (колишній Артемівськ) Донецької області обговорило впровадження грантового проекту з підвищення енергоефективності у закладах освіти з представниками Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО).

Про це повідомили на сайті Бахмутської міської ради.

"Міський голова Бахмута Олексій Рева провів стартову робочу зустріч із представниками Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) щодо обговорення впровадження грантового проекту "Підвищення енергоефективності у закладах освіти м. Бахмут, Донецької області", на реалізацію якого планується отримати 400 тис. євро", - йдеться у повідомленні.

У ході зустрічі були обговорені технічні особливості грантового проекту, структуру фінансування, графік впровадження та особливості процедури проведення тендеру, процедуру подання звітності протягом виконання проекту.

На зустрічі були присутні старший радник представництва НЕФКО в Україні Юлія Шевчук, спеціаліст з інвестиційних питань представництва НЕФКО Ірина Ляшенко, консультант з технічних питань Андрій Каташов, представники консалтингових компаній SWECO та "Гарде", а також керівництво міста, керівники комунальних підприємств та структурних підрозділів Бахмутської міської ради.

Читайте також: Фінська «NEFCO» розвиватиме "зелені" проекти в Україні

НЕФКО - це міжнародна фінансова організація, створена в 1990 році країнами Північної Європи. Її діяльність пов'язана з фінансуванням практичних заходів, що сприяють збереженню екології, протистоять зміні клімату, забезпечуючи при цьому економічну рентабельність.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-