Перші дві ОТГ Сумщини зможуть отримати землю вже у березні

Перші дві ОТГ Сумщини зможуть отримати землю вже у березні

983
Ukrinform
Вже у березні перші дві ОТГ Сумської області зможуть отримати землю у комунальну власність.

Про це у понеділок, 12 лютого, під час апаратної наради у Сумській облдержадміністрації повідомила начальник Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Наталія Усик.

„Меморандуми про співпрацю з даного питання підписано з усіма 28 об’єднаними територіальними громадами. Тож сподіваємося, що вже у березні перші дві громади – Бездрицька і Хотінська Сумського району – зможуть отримати у комунальну власність земельні ділянки. Весь процес передачі земель ОТГ має закінчитися 31 грудня 2018 року”, – зазначила посадовець.

Вона наголосила, що розроблений урядом механізм передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну доволі простий. Алгоритм передбачає 4 етапи, а саме клопотання громад до Держгеокадастру про передачу земель, інвентаризація земельних ділянок, реєстрація права власності та власне передача землі.

Читайте також: Передача земель: угоди з геокадастром підписали вже 99% тергромад

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України погодив механізми передачі у власність об’єднаним територіальним громадам землі, в тому числі землі поза межами населених пунктів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-