Студенти ХНТУ долучаться до розробки стратегій розвитку тергромад

Студенти ХНТУ долучаться до розробки стратегій розвитку тергромад

Децентралізація
Укрінформ
Протягом лютого студенти Херсонського національного технічного університету пройдуть практику у Виноградівській та Музиківській об’єднаних тергромадах.   

Це стане першим кроком до інтенсивної співпраці між університетами та громадами області.   

Таку спільну ініціативу започаткували ОТГ Херсонщини, кафедра економічної кібернетики та управління проектами ХНТУ та Херсонський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону, повідомляє портал “Децентралізація”.

“Під час практики студентів планують долучити до процесу розроблення стратегії розвитку Виноградівської ОТГ та до підготовки проектів з розвитку громадянського суспільства. Аналогічне стажування також організовано у Музиківській об’єднаній громаді”, - йдеться у повідомленні.

За словами голови Виноградівської громади Сергія Шматенка, практику студентів можна вважати  “стажуванням майбутніх працівників”. “Якщо все вдасться, будемо мати серйозний кадровий резерв та подолаємо кадровий голод. Вважайте це стажуванням наших майбутніх працівників”, - зазначив він.

Завідувач кафедри економічної кібернетики та управління проектами ХНТУ Галина Райко теж переконана у позитиві такої співпраці між ВНЗ та громадами: “Наші студенти мають проходити реальну практику на виконанні проектів у громадах, збільшувати свою спроможність не теоретично, а практично, надавати допомогу органам місцевого самоврядування. Я сподіваюся, це не просто стане гарною традицією, а поставить Україну на один рівень з європейськими державами, де вже давно запроваджена така практика”.

Читайте також: Гройсман назвав дедлайн для передачі земель тергромадам

Директор Херсонського ЦРМС Оксана Сілюкова висловила переконання, що практику стажування студентів у громадах слід розвивати  і надалі. “Це дасть змогу підвищити кадровий потенціал громад та збільшить кількість і якість підготовлених проектів. Сьогодні переважна більшість проектів розробляється людьми, які не мають спеціалізації з розробки або управління проектами. Поряд з цим маємо людей, які 4-5 років присвятили саме цьому питанню, то чому б не використати такий потенціал?”, -  заявила вона.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-