Запорізька міськрада після демаршу чотирьох фракцій закрила засідання

Запорізька міськрада після демаршу чотирьох фракцій закрила засідання

734
Ukrinform
Депутати фракцій БПП, ВО «Батьківщина», «Самопоміч» і Українського об'єднання патріотів УКРОП залишили сесію Запорізької міськради.

Протестуючи проти авторитарної, на їх думку, позиції більшості, яка представляється в міськраді Опозиційним блоком.

Як розповів Укрінформу депутат міськради Володимир Москаленко, який взяв участь у демарші, таким чином представники демократичних фракцій вирішили продемонструвати свою незгоду з діями більшості з питань, що стосуються визначення керуючих компаній для житлового фонду міста, проведення закупівель на бюджетні кошти та ряду інших.

«Особисто я вважаю, що закупівлі без проведення тендерів на такі суми, як зараз, недопустимі», - констатував Москаленко.

За його словами, фракції БПП, «Батьківщина» й УКРОП рішення не продовжувати роботу в сесійному залі і демонстративно залишили сесію прийняли напередодні - як скоординоване рішення. Фракція «Самопоміч» підтримала їх уже сьогодні.

Читайте також: На Запоріжжі масово хворіють діти - школи закривають на карантин

Запорізька міськрада після демаршу чотирьох фракцій прийняла рішення про закриття першого пленарного засідання 25-ї сесії і проведення другого пленарного засідання за участю всіх представників депутатського корпусу.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідне рішення 35 депутатів, що залишилися в сесійній залі, прийняли одноголосно, «щоб не допустити розколу і протистояння в суспільстві».

Друге засідання 25-ї сесії Запорізької міської ради призначене міським головою Запоріжжя Володимиром Буряком на 7 лютого.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>