У НСТУ запевнили Львівську філію, що наслідки скорочення будуть мінімальними

У НСТУ запевнили Львівську філію, що наслідки скорочення будуть мінімальними

597
Ukrinform
У Національній суспільній телерадіокомпанії України (НСТУ) запевнили колектив Львівської філії Суспільного, що роблять усе можливе для того, аби мінімізувати наслідки скорочення штату працівників.

Про це йшлося під час зустрічі представників центральної дирекції НСТУ з колективом Львівської філії, повідомляється на сайті Суспільного.

Як зазначається, на зустріч із колективом до Львова приїхали члени правління ПАТ "НСТУ" Роман Вінтонів, Юрій Макаров та Інна Гребенюк, генеральний продюсер UA: Українське радіо Дмитро Хоркін, виконавчий директор Олександр Лієв, директор департаменту забезпечення режиму та охорони праці Ігор Борщенко, а також директор департаменту зв’язків із громадськістю та ЗМІ Вікторія Сидоренко. До зустрічі також долучилася заступниця директора Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іванчук.

"Колектив львівської філії цікавили концепція розвитку регіонального мовлення, налагодження роботи новоствореного бюро телерадіоновин, подальше наповнення ефіру та процес відбору програм на конкурсах (пітчингах). Проте найактивніше обговорювали критерії реформування структури ТРК "Львів" і скорочення посад у штаті", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, Лієв пояснив логіку структурних реформ у компанії: "До квітня цього року компанія має зменшити загальну кількість штатних посад із понад 7056 до 4087. Це спричинено низкою обставин: зміна юридичного статусу колишніх ОДТРК, які стали філіями Суспільного і тепер дублюють багато адміністративних функцій, розрізнена структура регіональних філій, котру необхідно уніфікувати для виконання спільних завдань, а також критичне недофінансування компанії".

Зі свого боку, Гребенюк зазначила, що Львівська філія – одна із найбільших за чисельністю штату. Станом на грудень 2017 року в ній налічували близько 311 штатних позицій. Уже з 2 квітня цього року частину функцій, насамперед господарських, буде виведено на аутсорсинг, а штатний розпис Львівської філії становитиме 96 посад.

"Пріоритет Суспільного в цьому процесі зараз – це підвищення заробітної плати працівників до гідного, ринкового рівня. Такий крок неймовірно потрібний, оскільки якісну роботу фахівців варто оплачувати достойно. Але це підвищення стане можливим лише завдяки зменшенню кількості штатних посад, тобто скороченню, адже фонд оплати праці в НСТУ обмежений. При зменшенні кількості посад буде змога перерозподілити фонд оплати праці", – сказала вона.

Член правління Юрій Макаров зазначив, що НСТУ прагне досягнути того, щоб журналіст на суспільному ТБ і радіо у будь-якому регіоні не соромився своєї зарплати. "Сітку нових зарплат уже затвердили, вона запрацює з 2 квітня. Як наслідок, Львівська філія стане привабливим роботодавцем на місцевому медіаринку", – запевнив Макаров.

Водночас НСТУ робить усе можливе, щоб мінімізувати негативні наслідки скорочення працівників. Зокрема, спільно з Державною службою зайнятості НСТУ сприяє в пошуку роботи тим працівникам, котрі отримали повідомлення про майбутнє скорочення своїх посад, надає юридичні консультації, виплачує два посадові оклади тим, хто звільняється за угодою сторін тощо, а найближчим часом проведе ярмарки вакансій у регіонах.

Зі свого боку, заступниця директора Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іванчук запевнила в готовності допомогти з подальшим працевлаштуванням співробітникам НСТУ, які потраплять під скорочення: "Центр зайнятості спробує спрацювати на випередження. Цими днями проведемо семінар для трудового колективу, роз’яснимо, які послуги можемо запропонувати. А з 1 лютого відкриваємо у філії консультаційний центр, куди можна буде звертатися безпосередньо за консультацією. Ми розпочали моніторинг вакансій, які до нас надходять і які можуть підійти вивільненим працівникам, тож будемо їх інформувати, щоб люди знаходили роботу ще до скорочення".

Гаряча дискусія розгорнулася й довкола наповнення ефіру Львівської філії Суспільного. Працівників турбувала подальша доля авторських програм та процедура пітчингу.

Зокрема, Макаров прокоментував причини закриття та призупинення окремих програм: "Рада генпродюсерів має позбутися всього того контенту, з приводу якого є великі сумніви щодо доброчесності та "сірих" надходжень. Ми знаємо, що за рахунок "сірих" схем було простіше працювати на державному, однак зараз це неприпустимо. Ми – Суспільне і повинні виробляти контент за найвищими стандартами". 

Читайте також: Львівські тележурналісти пікетують сесію облради

Як пояснили учасники зустрічі, з 1 січня 2018 року телеканал зупинив виробництво і трансляцію програм з елементами політичного змісту, а ще з так званою "джинсою".

Як зауважив Вінтонів, пріоритетом у роботі є саме якісні та незалежні регіональні новини. Однак це жодним чином не означає, що філія не вироблятиме іншого контенту. Тематичні програми регіональний мовник виготовлятиме і надалі, проте форма співпраці з їх авторами зміниться – це буде аутсорсинг.

"Ми хочемо платити за конкретні програми, за хороший контент, а не просто утримувати в штаті велику кількість людей на мінімальних зарплатах. Вибирати цей контент будемо шляхом конкурсів (пітчингів). Таким чином автори тематичних програм перебуватимуть не в штаті, а співпрацюватимуть із філією за угодою. Виграють же у цьому випадку і самі творці, адже за цивільно-правовими угодами їхню працю оплачуватимуть гідно, а не мінімальними окладами державної структури, як то було раніше. Та найголовніше, виграють глядачі, оскільки конкурс програм дозволить обирати найкращі", – пояснив Вінтонів.

Щодо механізму пітчингу програм і правил відбору нових проектів він запевнив: "Найближчими днями відповідне положення розгляне правління ПАТ "НСТУ", і після ухвалення цього документа його буде оприлюднено та розіслано творчим колективам".

Працівників також хвилювало фінансування обраних проектів, адже вони добре знають ситуацію з недофінансуванням НСТУ. "Якщо навіть нас не дофінансують, ми знайдемо донорські гроші. Маючи список проектів, ми шукатимемо під них кошти. Для цього плануємо створити відкриту базу проектів. Це зробить процес максимально прозорим, а донори зможуть обрати, який проект вони профінансують", – розповів Вінтонів.

За його словами, пріоритетне право взяти участь у пітчингах буде у працівників філій. 

Раніше повідомлялося, що в рамках перетворення із державного на суспільне телебачення у Львівській філії НСТУ скоротять понад дві третини працівників. Такі дії у правлінні НСТУ пояснили реформою роздутої регіональної структури та недофінансуванням Суспільного. 


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-