Екс-мер Миколаєва не прийшов до суду на розгляд свого позову

Екс-мер Миколаєва не прийшов до суду на розгляд свого позову

819
Ukrinform
У Миколаєві 29 січня розпочалося підготовче засідання за позовом екс-мера Олександра Сєнкевича до Миколаївської міськради щодо скасування рішення «Про дострокове припинення повноважень міського голови».

Сам відставлений мер на засідання не прийшов.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив прес-секретар Центрального районного суду м.Миколаєва Володимир Діденко.

«Наразі у Центральному районному суді триває підготовче засідання у справі за позовом Олександра Сєнкевича до Миколаївської міської ради щодо скасування рішення «Про дострокове припинення повноважень міського голови». Йдеться про процедурні питання, учасники процесу визначаються з доказами, свідками i таке інше. Сєнкевич не прийшов, працюють його адвокати», - сказав Діденко.

«За результатами підготовчого засідання по справі за позовом Олександра Сєнкевича до Миколаївської міської ради щодо скасування рішення «Про дострокове припинення повноважень міського голови» розгляд справи по суті призначено на 28 лютого», - сказав Діденко.

За цей час суд має витребувати низку доказів (стенограми сесії, інші документи тощо), викликати для допиту депутатів і таке інше.

Читайте також: Суд вдруге не побачив у діях екс-мера Миколаєва корупційної складової

Як повідомляв Укрінформ, у Центральному районному суді м. Миколаєва 26 грудня минулого року вже було розпочато слухання справи за позовом Олександра Сєнкевича на рішення сесії міськради від 5 жовтня 2017 року, на якій йому було оголошено недовіру і відсторонено від посади міського голови.

Але суд розпочався з того, що обидві сторони процесу подали клопотання про відвід судді Олександра Чулупа, які і були задоволені. Отож наразі справу розглядає вже інший суддя - Наталя Черенкова.

5 жовтня 2017 року позачергова сесія Миколаївської міської ради визнала незадовільною роботу і достроково припинила повноваження міського голови Миколаєва Олександра Сєнкевича.

Відставлений мер не погодився з рішенням депутатів про свою відставку і подав до суду.

Фото: СВІДОК.info

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>