SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Молодіжний табір на Тернопільщині присвятили Героям Крут - 29.01.2018 12:01 — Новини Укрінформ
Молодіжний табір на Тернопільщині присвятили Героям Крут

Молодіжний табір на Тернопільщині присвятили Героям Крут

Фото
1547
Ukrinform
Триденний військово-патріотичний табір «Пам’ятай про Крути - 2018» завершився на Тернопільщині.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Проведення табору засвідчило, що молодь краю гідна предків, які до останнього боролися за Україну. Юнаки та дівчата такою триденною патріотичною акцією підтвердили, що найкращий спосіб проявити свій патріотизм та любов до рідної країни – це розвиватися, самовдосконалюватися й виконувати свою роботу найкраще», - зазначив заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик.

У таборуванні взяло участь 100 учасників молодіжних громадських організацій з Бережанського та Шумського районів.

Молодіжний табір на Тернопільщині присвятили Героям Крут. Фото: За Збручем

На вшанування полеглих у бою під станцією Крути учасники взяли участь у смолоскипній ході Бережанами, на околиці яких дислокувався табір.

Крім того, відбулися історичні «гутірки», вечірня ватра, представлення куренів, заняття з військової медицини, тактики бою, штурмового альпінізму.

Читайте також: Герої Крут у січні 1918-го відступили, але виграли тривалу історичну війну - Президент

Юнаки і дівчата вправлялись у стрільбі з пневматичної зброї, демонстрували знання з військової топографії, а також взяли участь у тереновій грі «Штурм і оборона висоти 399» на горі Лисоня.

Фото: За Збручем


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-