У Дніпрі про жертв Голокосту нагадують сорок меморіальних плакатів

У Дніпрі про жертв Голокосту нагадують сорок меморіальних плакатів

Фото
997
Укрінформ
У Дніпрі за рішенням міської ради на сорока інформаційно-рекламних носіях - білбордах і сітілайтах розміщені меморіальні плакати до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту.

Про це повідомив сайт єврейської громади Дніпра.

«Плакати до Дня Голокосту є трьох видів - всі вони виконані в єдиному дизайні, на них позначена дата «27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту», є підпис «Дніпровська міська рада», а меседж у центрі плаката змінюється – є «В пам'ять про сто тисяч жертв Бабиного Яру», є «В пам'ять про 1 млн 100 тисяч єврейських дітей» і «В пам'ять про 6 млн євреїв», - йдеться в повідомленні.

На деяких конструкціях, особливо в центрі міста, один плакат змінює інший, отже перехожий бачить послідовно всі три плакати, в деяких інших місцях у ротації бере участь тільки один вид плакатів, а на деяких конструкціях він знаходиться постійно.

Читайте також: Історична пам'ять накладає відповідальність за майбутнє - глава МЗС ФРН

Як зазначає керівник музейного відділу Всеукраїнського інституту вивчення Голокосту Єгор Врадій, для єврейської громади міста це було певною несподіванкою, коли побачили ці плакати.

«Але ми вважаємо, що це дуже правильно і важливо - говорити населенню про такі трагедії, бо чужого болю не буває. Те, що це зробило місто, надзвичайно важливо, причому не тільки для нас, жителів Дніпра, а й для України і навіть за її межами», - сказав Врадій.

Міський голова Дніпра Борис Філатов з цього приводу також висловився у Facebook.

«Навіть сьогодні знайшлося кілька корисних і щирих ідіотів, які звинуватили міськраду Дніпра в непотрібному піарі і навіть у неправильній реалізації хорошого задуму. Нам байдуже. Тому, що ми пам'ятаємо. Сьогодні по всьому місту нагадування. Оскільки забути неможливо», - констатував мер Дніпра.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-