Крига скресла: черкаські депутати зробили перший крок для прийняття бюджету

Крига скресла: черкаські депутати зробили перший крок для прийняття бюджету

Укрінформ
Депутати Черкаської міської ради не затвердили бюджет на 2018 рік, лише ухвалили його за основу і запланували подальше вивчення у постійних комісіях.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської міськради. 

"Міська рада не проголосувала за бюджет Черкас на 2018-й рік в цілому. Під час сесії, яка відбулася 17 січня, головний кошторис міста ухвалили тільки за основу. Тепер обранці планують продовжити вивчати документ у постійних комісіях", - йдеться у повідомленні.

Юрій Тренкін, який очолює бюджетну комісію, зазначив, що наступного понеділка заплановано спільне засідання постійних комісій. На ньому обранці хочуть розглянути всі правки, які вчора, 16 січня, вніс до цього фінансового документа виконавчий комітет.

За словами директора департаменту фінансової політики Наталії Джуган, місто продовжить жити поза межами бюджетного законодавства.

Читайте також: Черкаські депутати нарешті затвердили проект бюджету-2018

«Сьогодні ми працюватимемо за однією дванадцятою від кошторису минулого року, згідно з рішенням виконавчого комітету. На жаль, хоч це й дозволяє нам здійснювати платежі з бюджету, цього не достатньо, щоб повністю «перекрити» всі видатки на заробітну плату, нарахування за енергоносії тощо. Якщо ми не так і приймемо бюджет, можемо завершити місяць із кредиторською заборгованістю», - наголосила вона.

Як повідомляв Укрінформ, Черкаси - єдиний обласний центр в Україні, який досі не має бюджету. Кошторис повинен був бути ухвалений до 25 грудня 2017-го, але засідання виконкому раз за разом зривалися через відсутність необхідної кількості його членів.

У вівторок, 16 січня, виконком нарешті затвердив проект міського бюджету на 2018 рік. Тепер за нього повинні проголосувати депутати міськради.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-