В Одесі вже друга смерть від кору

В Одесі вже друга смерть від кору

Укрінформ
Від захворювання на кір помер пацієнт Одеської клінічної інфекційної лікарні.

Про це повідомила кореспонденту Укрінформу начмед лікарні Наталя Пастерніченко.

"Так, на жаль, нам не вдалося врятувати дорослого пацієнта - через запізніле звернення за медичною допомогою", - зазначила Пастерніченко.

Варто зазначити, що це вже другий в поточному році випадок захворювання на кір в Одеській області, що завершився летальним фіналом. Перед цим у Білгород-Дністровському районі померла від кору 5-річна дитина.

За словами директора департаменту охорони здоров'я Одеської ОДА В'ячеслава Полясного, найбільше випадків захворювань на кір зареєстровано в місті Одесі, Белгород-Дністровському, Лиманському, Овідіопольському, Болградському, Біляївському районах. Потрібно завершити вакцинацію, передусім дітей і підлітків, та вжити інших невідкладних заходів.

Читайте також: В університеті ім. Шевченка пояснили, чому пішли на “двомісячні канікули”

Голова ОДА Максим Степанов на засіданні комісії з ТЕБ і НС запропонував керівникам районів, де найбільше випадків заражень людей вірусом кору, завершити вакцинацію осіб, що не пройшли щеплення, і щоденно звітувати про зроблене.

«За тиждень потрібно максимально забезпечити вакцинацію дітей, мобілізувати всі медичні засоби, а також проводити бесіди з батьками», - розпорядився Степанов.

На засіданні ТЕБ і НС схвалено цілий комплекс заходів боротьби з кором: продовжено до 22 січня шкільні канікули у районах, передбачено недопущення до навчання дітей без щеплень, обмеження масових заходів, проведення вологих прибирань та провітрювань у приміщеннях шкіл і дошкільних закладах тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-