Спалах кору в Одесі: за добу госпіталізували 15 хворих

Спалах кору в Одесі: за добу госпіталізували 15 хворих

1376
Ukrinform
Влада Одеси вживає комплексних заходів щодо ліквідації спалахів кору, виходячи з того, що у грудні-січні порівняно з листопадом вдвічі зросла  кількість випадків ураження вірусом цієї хвороби.

Про це повідомляє прес-служба Одеської мерії. 

"Епідеміологічна ситуація з захворюваністю на кір в Одесі доволі неблагополучна: лише упродовж грудня зросла в 1,9 разу кількість випадків уражень цим вірусом порівняно з листопадом, було зареєстровано 196 випадків кору, в тому числі 120 вражених вірусом дітей. Наразі в міській інфекційній лікарні перебувають 87 пацієнтів, у том числі 58 дітей", - зазначили в мерії.

Протягом минулої доби шпиталізовано ще 15 пацієнтів з діагнозом "кір",  в тому числі 10 дітей.

За даними медиків, торік діагноз "кір" підтверджено 744 одеситам, з них майже 93,8% хворих не отримали жодного щеплення від кору, а 3,9% були вакциновані один раз. І лише 2,3% отримали два щеплення від кору, відповідно до вимог національного календаря вакцинації України.

 У 2016 році в Одесі планову вакцинацію від кору отримали 43,3%  загальної кількості дітей, які повинні бути щеплені. Торік вакциновано 35 тисяч 286 дітей, що становить близько 90% дитячого населення, яке підлягає вакцинації.

Читайте також: Миколаївська ОДА заявляє, що кір області наразі не загрожує

Наразі у дитячих поліклініках Одеси наявна вакцина КПК "Приорікс" бельгійського виробництва, що забезпечує ефективний захист від кору, паротиту та краснухи.

Фахівці департаментів охорони здоров'я та освіти і науки міськради залучають до щеплення школярів і представників усіх верств населення, що підлягають вакцинації і не мають медичних протипоказань, включно з самими працівниками цих структур.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-