У двох вінницьких ЦНАПах запровадили сурдопереклад

У двох вінницьких ЦНАПах запровадили сурдопереклад

Фото
1182
Ukrinform
У Вінниці в двох Центрах надання адміністративних послуг «Прозорий офіс» впроваджено електронний сервіс для людей з порушенням слуху та віртуальний сурдоперекладач.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Новий електронний сервіс для людей з порушенням слуху запрацював у двох «Прозорих офісах» Вінниці - «Старе місто» та «Вишенька». Систему «віртуального сурдоперекладача» протестували ще у кінці минулого року і тепер уже повноцінно впровадили в роботу. Тож отримати послуги в департаменті соціальної політики, наприклад, оформити допомогу чи субсидію – таким вінничанам буде комфортніше», - повідомив Моргунов.

За його словами, мобільний додаток ConnectPRO, розроблений українськими IT-фахівцями, дозволяє спілкуватися в режимі онлайн-чату. Завдяки додаткові те, що каже співробітник «Прозорого офісу» перетворюється на текстові повідомлення, які надходять відвідувачу на його смартфон.

Читайте також: На Хмельниччині запрацював перший в Україні мобільний ЦНАП

Також у програмі є сервіс онлайн-сурдоперекладу - впродовж робочого дня у режимі відеозв'язку доступний сурдоперекладач.

Вінниця – одне з перших міст, яке впровадило таке ноу-хау. Окрім того, в усіх «Прозорих офісах» міста працюють спеціалісти, які володіють жестовою мовою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-