Держприкордонслужба посилює охорону кордону

Держприкордонслужба посилює охорону кордону

834
Ukrinform
Додатковими резервами Держприкордонслужби посилено найбільш загрозливі напрямки кордону - на ділянках відповідальності Східного, Північного та Західного регіональних управлінь.

Про це повідомляється на сайті ДПСУ.

"Продовжуються активні заходи з протидії протиправній діяльності на державному кордоні. Посилення протидії протиправній діяльності триватиме до кінця січня 2018 року на ділянках відповідальності Східного, Північного та Західного регіональних управлінь", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що такі заходи проводяться у зв'язку з можливою активізацією протиправної діяльності, пов’язаної з переміщенням сигарет та груп нелегальних мігрантів, а також з метою упередженого реагування на можливі правопорушення. 

Загалом для виконання поставлених завдань додатково залучено понад 200 військовослужбовців Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького, Головного центру підготовки особового складу імені генерал-майора Ігоря Момота та інших резервів прикордонного відомства.

Читайте також: Біометрика на кордоні: за три доби база даних Інтерполу спрацювала 48 разів

Додаткові сили та інші мобільні групи прикордонників забезпечені усім необхідним для якісного та ефективного несення служби. Наразі резерви вже направлені на Буковину, Закарпаття та Волинь. Так, до Чернівецького прикордонного загону прибуло понад півсотні військовослужбовців, з яких чимала кількість фахівців-кінологів із добре натренованими розшуковими собаками. Решта резервів Держприкордонслужби прибуде до кінця цього тижня в інші підрозділи регіональних управлінь. Залучення резервів дає змогу більш щільніше здійснювати охорону державного кордону, в тому числі і на віддалених місцях тривалого несення служби, вважають в ДПСУ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-