На Миколаївщині заявляють про помилки у списках виборців

На Миколаївщині заявляють про помилки у списках виборців

1253
Ukrinform
У селі Новопетрівка Широківської об’єднаної територіальної громади на Миколаївщині на одній з виборчих дільниць громадяни не змогли проголосувати за кандидатів у депутати через неспівпадіння адреси у списках виборців з місцем реєстрації.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Миколаївській області Дмитро Баштовий.

«У селі Новопетрівка Широківської об’єднаної територіальної громади Миколаївської області на виборчій дільниці №480620 громадяни не змогли проголосувати за кандидатів у депутати через неспівпадіння адреси у списках виборців з адресою реєстрації. Спостерігач ОПОРИ зафіксував чотири таких випадки», - сказав Баштовий.

Він зазначив, що на цій дільниці обираються депутати у п’ятьох округах. Члени дільничних комісій не розуміють, по якому з округів видавати бюлетені виборцям, тому видають лише з виборів на посаду сільського голови.

Читайте також: Порушення на виборах: на Одещині затримали двох членів дільничної комісії

Загалом сьогодні на Миколаївщині обирають своїх очільників сім ОТГ: Березанська, Арбузинська та Казанківські селищні, Прибузька, Радсадівська, Володимирівська та Широківська сільські.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-