SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Краматорську відкрили центр екстреної меддопомоги - 19.12.2017 20:04 — Новини Укрінформ
У Краматорську відкрили центр екстреної меддопомоги

У Краматорську відкрили центр екстреної меддопомоги

Фото
758
Ukrinform
У Краматорську відкрили відремонтований обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, на його ремонт та оснащення витратили понад 12 млн грн.

Про це у вівторок на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Павло Жебрівський.

«У Краматорську відкрили після ремонту оперативно-диспетчерську службу Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Капітальний ремонт та переоснащення Центру та його відокремлених підрозділів на контрольованій Україною частині Донецької області розпочали ще у 2016 році», - написав очільник області. 

У Краматорську відкрили оперативно-диспетчерську службу

За його словами, у червні цього року закупили обладнання та почали монтувати програмно-апаратний комплекс оперативно-диспетчерської служби - на це витратили 7,9 млн грн. Крім того, у Центрі коштом коштів обласного бюджету протягом поточного року виконали капітальних ремонтів приміщень, що знаходилися в аварійному стані, на 4,3 млн грн.

Читайте також: Під Краматорськом добудовують другу чергу регіонального полігону ТПВ – Зубко

Ще у вересні у тестовому режимі запустили систему GPS-моніторингу, налагодили програмне забезпечення та навчили персонал. Зараз система відслідковує результати діяльності служби екстреної допомоги на території усієї області, констатував Жебрівський.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-