УЗ повідомила про затримку поїздів через сніг

УЗ повідомила про затримку поїздів через сніг

877
Ukrinform
Попри значні опади в Україні усі поїзди курсують, рух на жодній ділянці не припинився, лише 30 поїздів вранці через негоду їхали з невеликою затримкою.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Укрзалізниця".

"Укрзалізниця активізувала свої зусилля, щоб рух поїздів не припинився. Незважаючи на значні опади, усі поїзди курсують. Укрзалізниця повністю контролює ситуацію з рухом пасажирських та вантажних поїздів", - йдеться у повідомленні.

За інформацією Укрзалізниці, робота з очищення колій, перегонів та стрілочних переводів триває цілодобово - вночі працювало 1492 залізничники, з яких 888 колійників.

Станом на 05:00 19 грудня через негоду затримуються 30 пасажирських поїздів. Середній час затримки до 25 хвилин. Лише два поїзди Київ –Івано-Франківськ та Хмельницький – Москва затримуються більш як на годину.  

Зазначається, що на Львівській залізниці вночі працювала одна снігоочисна колійна машина. Загалом від снігу було очищено 3049 стрілочних переводів та 255 пасажирських платформ.

Впродовж ночі опади у вигляді снігу спостерігалися на території Південно-Західної та Одеської залізниць. Найбільша товщина снігового покриву була у Сянках – 45 см,  Києві – 18 см та Вапнярці – 15 см.

Читайте також: Львів і Закарпаття: Укрзалізниця відкрила продаж на 36 "новорічних" поїздів

В Укрзалізниці нагадали, що майже 2400 пасажирських вагонів з 2900 обладнані електропідігрівом, інші опалюються вугіллям. Перед роботою в зимовий період усі вагони пройшли технічну діагностику. Перевірені також вокзальні будівлі, у тому числі об'єкти житлово-комунального господарства, що забезпечують працездатність вокзалів: котельні, теплові мережі та паропроводи.

В разі виникнення зауважень та пропозицій до обслуговування в поїздах Укрзалізниця просить пасажирів інформувати на гарячу лінію «Якість та сервіс» за номером: 0800-50-3111.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-