ДСНС попереджає: на Закарпатті вода у річках може піднятися на 2-3 метри

ДСНС попереджає: на Закарпатті вода у річках може піднятися на 2-3 метри

Укрінформ
У суботу через велику кількість опадів очікується підйом рівня води в басейнах Сяну, Дністра та на річках Закарпаття - від півметра до двох і навіть трьох метрів.

Про це попереджає ДСНС

"За даними Укргідрометцентру, 16 грудня внаслідок опадів очікується ріст рівнів води над поточними рівнями: на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) на 0,5-1,5 м, на понижених дiлянках мiсцями можливий вихiд води на заплаву; рiчках басейнiв Прута та Сiрету на 0,3-1,0 м, без негативних наслідків; на рiчках Закарпаття на 1,0-2,0 м з виходом води на заплаву на нижніх ділянках річок Уж, Ріка, Теребля, Тересва і подальшим затопленням заплави річок Латориця, Стара, Боржава; на дiлянцi Тиси Великий Бичків - Вилок на 2,0-3,0 м, з виходом води на заплаву", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: У Карпатах на вихідних зберігається значна лавинна небезпека

Зазначається, що на нижній ділянці р.Боржава в Закарпатті при подальшому підвищенні рівня води триватиме підтоплення автодороги Шаланки-В.Ком'яти, сільгоспугідь та присадибних дiлянок ряду сіл Іршавського і Виноградівського районів. На р.Стара можливий перелив автодороги Київ-Чоп в районі с.Зняцеве.

За інформацією, найбільш напруженою паводкова ситуація очікується у нижніх течіях річок Закарпаття: Уж, Стара, Латориця та Боржава. В гiрських районах можливе формування значного місцевого і схилового стоку та утворення селевих потоків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-