Міськрада Мелітополя вимагала "благодійні внески" з підприємців - АМКУ

Міськрада Мелітополя вимагала "благодійні внески" з підприємців - АМКУ

783
Ukrinform
Антимонопольний комітет викрив порушення у діях міськради Мелітополя, що незаконно вимагала благодійні внески з підприємців, які займаються облаштуванням та утримання стоянок таксі у місті.

Про це йдеться у повідомленні Запорізького обласного територіального відділення АМКУ.

«Відділення визнало порушенням законодавства про захист економічної конкуренції дії Мелітопольської міської ради, які полягають у включенні в окремі пункти Положення про паркування транспортних засобів в м. Мелітополі, умови щодо врахування конкурсним комітетом при розгляді пропозицій претендентів у конкурсах з визначення операторів з обладнання та утримання стоянок таксі розміру щомісячного благодійного внеску до міського бюджету. А також зобов’язання переможців конкурсу щомісячно виконувати перерахування до місцевого бюджету благодійного внеску в розмірі, визначеному у конкурсних пропозиціях претендента та затвердженому у відповідному договорі для операторів стоянок таксі», - йдеться у повідомленні.

За інформацією Запорізького обласного територіального відділення АМКУ, таким чином, міськрада Мелітополя встановила суб’єктам господарювання непередбачені чинним законодавством зобов’язання робити благодійні внески до місцевого бюджету. Що розцінено АМКУ як втручання у господарську діяльність суб’єктів господарювання, яке створює несприятливі умови та призводить до обмежень самостійної діяльності суб’єктів господарювання, у тому числі щодо розпорядження прибутком.

Читайте також: АМКУ оштрафував Київстар за ненадання інформації вчасно

Наразі, адміністративна колегія Запорізького відділення Антимонопольного комітету України зобов’язала Мелітопольську міську раду припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>