Жебрівський: Мер Дружківки, може, і сепаратист, але мушу з ним працювати

Жебрівський: Мер Дружківки, може, і сепаратист, але мушу з ним працювати

Укрінформ
Деяким керівникам міст і районів на Донеччині закидають сепаратизм та зв'язки з олігархами, але обласна влада все одно повинна з ними працювати. І всі вони коряться рішенням військово-цивільної адміністрації.

Про це голова Донецької обласної ВЦА Павло Жебрівський сказав в інтерв'ю "Українському тижню"

"Ситуація в регіоні контрольована. Мери міст і голови райдержадміністрацій - хоч когось із них називають сєпарами, а хтось має зв’язки з олігархами - усі виконують рішення голови обласної військово-цивільної адміністрації. Мені закидають, що мер Дружківки - сепаратист, а я з ним співпрацюю. Але СБУ до нього претензій не має, він законно обраний голова, і якщо я з ним не спілкуватимуся, то не матиму жодного впливу на це місто", - зазначив Жебрівський.

За його словами, повноваження керівника області сьогодні дуже обмежені. Якщо раніше без узгодження з головою ОДА не призначали прокурора, начальника поліції, податкової, митниці тощо, то нині вже з третім головою поліції він познайомився вже після того, як той заступив на посаду. Єдиний додатковий привілей зараз - це відсутність обласної ради, тож бюджет, наприклад, ухвалюється колегією, до якої залучено й громадський сектор. Однак при цьому не треба ходити кланятися до кожної фракції в місцевій раді, тож менше політичних торгів, зауважив Жебрівський. 

Читайте також: Очільник Донеччини вважає, що регіон треба "переформатовувати" ідеологічно

Голову міськради Дружківки Валерія Гнатенка у ЗМІ звинувачували в тому, що він співпрацював із терористом Ігорем Гіркіним-Стрєлковим, організовував у місті "референдум" з проголошення так званої ДНР і призначив на посаду очільника муніципальної міліції Олексія Бережного, який співпрацював із терористами (наразі Бережний відсторонений).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-