Міськрада Дніпра ухвалила бюджет міста на 2018 рік

Міськрада Дніпра ухвалила бюджет міста на 2018 рік

976
Ukrinform
У середу, 6 грудня, під час 27-ої чергової сесії депутати міської ради Дніпра ухвалили головний фінансовий документ міста на 2018 рік.

За нього проголосували 52 депутати, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Всі минулі роки ми голосували за міський бюджет з бійками в сесійній залі, озброєним спецназом на поверхах, вибухотехніками з собаками, тітушками перед мерією і бійцями Яроша на задньому дворі. Сьогодні бюджет-2018 був прийнятий протягом сорока хвилин. Вся сесія зайняла півтори години. Це не просто нормально, це - добре і правильно», - зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов, коментуючи документ.

Він наголосив, що основний фінансовий документ тисячу разів обговорювався в кабінетах й Інтернеті, на депутатських комісіях та громадських слуханнях. Були враховані всі пропозиції та внесено сотні правок.

Відповідно до документу, загальний обсяг доходів і видатків нового бюджету, з урахуванням дотацій та субвенцій з державної скарбниці, сягає понад 13 млрд грн. Це на 12,1% більше цьогорічного кошторису.

Трансферти з держбюджету сягають 4,9 млрд грн.

Разом з тим, на виконання соціальних програм місто витратить понад 3 млрд грн.

На 2 млрд грн зросло фінансування соціального сектора. Так, програми з економічного та соціального розвитку отримають понад 3,5 млрд грн. Це –27,1% від бюджету.

На реформування та розвиток житлового господарства заклали майже 1,5 млрд грн. Це – 11,3% від загального обсягу видатків. Порівняно з минулим роком обсяги фінансування зросли майже удвічі. Зокрема на капітальні та поточні ремонти, утримання доріг і інших інфраструктурних об'єктів передбачено 732,9 млн грн. Видатки на транспорт становитимуть 680,7 млн грн.

Видатки на гуманітарну сферу збільшили на 458 млн грн, порівняно з 2017-м роком. Також 266,9 млн грн витратять на оплату харчування дітей у навчальних закладах. При цьому місто виділить на харчування дітей у дитсадках суми, понад удвічі більші, ніж цьогоріч, – для малечі у ясельних групах – 16,48 грн на одну дитину, у садових групах – 26,14 грн на одну дитину.

Ще 88 млн грн у кошторисі передбачено на закупівлю медикаментів. На будівництво та придбання житла в рамках програми «Муніципальне житло» заклали 60 млн грн.

Читайте також: Парубій доручив підготувати "бюджетні" законопроекти до розгляду у Раді 7 грудня

Програма «Безпечне місто» отримає 61,8 млн грн.

Крім того, на розвиток мережі метрополітенів за рахунок коштів, які надають з державного бюджету, передбачено понад 1,367 млрд грн.

Фінансування екологічної галузі міста наступного року збільшать майже на 13 млн грн. Загалом закладено 31 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>