Чернігів: Марина Порошенко відкрила гідромасажний блок у дитячому центрі реабілітації

Чернігів: Марина Порошенко відкрила гідромасажний блок у дитячому центрі реабілітації

Фото
1406
Ukrinform
Сьогодні у Чернігові дружина Президента України Марина Порошенко відкрила гідромасажний блок в обласному Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю "Відродження" і високо оцінила результати масштабної реконструкції закладу.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Це вже реабілітаційний центр європейського рівня, де є всі умови для отримання дітьми медичної допомоги за всіма напрямками", - сказала вона журналістам після огляду приміщень новозбудованого корпусу.

Марина Порошенко відвідала гідромасажний блок, відділення паліативної допомоги, кабінет каніс-терапії, де дітей лікують за допомогою спеціально навченої собаки, інші лікувальні приміщення і залишилась задоволеною побаченим. Адже все це - результат введення в експлуатацію додаткового триповерхового корпусу, зведення якого почалося в жовтні 2016 року. Фінансувалися роботи з державного та обласного бюджетів, Фонду регіонального розвитку, значну допомогу надали благодійники. За словами народного депутата України Сергія Березенка, загалом на все і з усіх можливих джерел пішло близько 20 млн грн.

Марина Порошенко у дитячому центрі "Відродження" / Фото Михайла Марківа

Як поінформував директор центру "Відродження" Василь Пасічник, у новій будівлі створено басейн із гідромасажною ванною, кухонний блок, зал лікувальної фізкультури, кабінет соціально-побутової реабілітації, тренажерну та музичну зали. Відтак, тепер є можливість надання повного спектру реабілітаційних послуг.

"Всі кабінети, необхідні для комплексної реабілітації, у нас функціонують", - сказав директор.

Читайте також: Марина Порошенко відкрила ще одну медіатеку на Чернігівщині

За його словами, щоденно в центрі реабілітацію проходить 180 дітей з хворобами психоневрологічного або генетичного профілю, за рік це - близько 2 тисяч. Усі послуги для них - безкоштовні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-