У Петренка розповіли, як працюють з людьми на Донбасі

У Петренка розповіли, як працюють з людьми на Донбасі

866
Ukrinform
Міністерство юстиції робить усе можливе для забезпечення прав громадян на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Про це сказав заступник міністра юстиції Сергій Петухов на Форумі з громадської безпеки та соціальної згуртованості в Донецькій та Луганській областях, інформує прес-служба відомства.

«Є конкретні речі, яким чином юстиція долучається до розбудови миру на сході України. Ми багато робимо, але нас не так часто згадують у контексті саме розбудови миру на Донбасі», - наголосив Петухов.

Він зауважив, що юстиція відповідає за видачу документів про державну реєстрацію народження та смерті на окупованій території, й міністерством юстиції було максимально спрощено цю процедуру.

Також, зазначив він, було переведено органи юстиції, нотаріусів на підконтрольну територію, де вони надають якісні послуги нашим громадянам.

Окрім того, Петухов нагадав, що сьогодні найбільший соціальний проект Мін'юсту та уряду - це система безоплатної правової допомоги.

Читайте також: Чисельність окупаційних військ на Донбасі сягнула 35,5 тисячі осіб - Аваков

«Можна впевнено сказати, що надання безоплатної правової допомоги сьогодні не зводиться лише до надання адвоката для захисту в судовому процесі. Ми консультуємо в маленьких містечках і селах, консультуємо по скайпу і по електронній пошті. В кожному районному центрі та місті Донецької області працює бюро правової допомоги. Вже працює пункт консультування на КПВВ «Майорськ», в четвер відкриваємо такий пункт на КПВВ «Новотроїцьке», - розповів заступник міністра юстиції.

Як він зазначив, набирає обертів загальнодержавна ініціатива «Я МАЮ ПРАВО!», в рамках якої громадян інформують не тільки про їх права, а й про інструменти реалізації цих прав.

«Всі громадські організації закликаю до співпраці з юстицією. Наявність у нас фахових працівників може надати системність нашій спільній роботі із захисту прав громадян, в тому числі і в зоні конфлікту на сході України», - резюмував Петухов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>