У Рівному ректор університету вигнав журналістів із засідання вченої ради - ЗМІ

У Рівному ректор університету вигнав журналістів із засідання вченої ради - ЗМІ

809
Ukrinform
Ректор Рівненського державного гуманітарного університету не захотів, аби журналісти були присутніми на засіданні вченої ради.

На засіданні мали розглядати питання щодо професора Володимира Годовського, який нещодавно потрапив у скандал, пов’язаний із домаганням щодо студенток та викладачок. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

«Ректор РДГУ Руслан Постоловський, який головував назасіданні вченої ради, не захотів, аби журналісти були присутніми. Члени вченої ради проголосували, щоб засідання було закритим. Не надавши жодних документів, які б засвідчували, що засідання вченої ради може бути відповідно до законодавства закритим, вигнали журналістів. Анна Калаур, журналіст, яка робила розслідування щодо Володимира Годовського, викликала поліцію. Правоохоронці зазначили, що виставляти за двері журналістів не мали права і порадили повернутися до зали», - йдеться публікації ЗМІ.

Також зазначається, що ректор на це заявив, що продовжувати засідання вченої ради не буде і переніс його на п’ятницю, 1 грудня.

Як повідомлялося, завідувач кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету, професор Володимир Годовський подав у відставку після розслідувань журналістів про домагання.

Правоохоронці розслідують справу про домагання Годовського до студенток та викладачок. Одна з жінок написала заяву до поліції.

Фото Рівне вечірнє

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>