На Закарпатті критична ситуація із зарплатами для бюджетників - облрада

На Закарпатті критична ситуація із зарплатами для бюджетників - облрада

Укрінформ
На Закарпатті вкрай критична ситуація із виплатою зарплати працівникам галузі освіти та охорони здоров’я. Для забезпечення виплат до кінця року необхідно понад 110,5 млн грн, але в місцевих бюджетах відшукати такі кошти неможливо.

Про це повідомила прес-секретар Закарпатської облради Вікторія Сенгетовська на своїй сторінці в Facebook.

«На Закарпатті вкрай критична ситуація із виплатою зарплати працівникам галузі освіти та охорони здоров’я. Для забезпечення виплати зарплати з нарахуваннями працівникам бюджетної сфери до кінця цього року необхідно 110 млн 577,9 тис. грн. Додаткові ресурси у місцевих бюджетів на сьогодні вичерпані, і до кінця року вишукати такі кошти неможливо. Найбільш гостра проблема у гірських та малочисельних районах області», - повідомила вона.

За словами Сенгетовської, у ході першого пленарного засідання 9-ої сесії обласної ради депутатський корпус звертатиметься до уряду України щодо цієї критичної ситуації.

Читайте також: В Ужгороді відкрили унікальну виставку про історію Закарпаття

«На сьогодні в окремих місцевих бюджетах Воловецького, Міжгірського та Хустського районів не виплачено заробітну плату працівникам дошкільних та загальноосвітніх (крім педагогічних) навчальних закладів ще за вересень місяць. За жовтень не виплачено або виплачено не у повному обсязі заробітну плату зазначеній категорії працівників також у Великоберезнянському, Іршавському та Тячівському районах. З листопада така проблема виникне і в деяких інших районах області. Напружена ситуація із виплатою заробітної плати і працівникам галузі охорони здоров’я. Зокрема, за жовтень не виплачено заробітну плату у Воловецькому та Міжгірському районах, а за листопад, через відсутність призначень, не буде виплачено у Великоберезнянському, Іршавському та Перечинському районах», - повідомляє прес-секретар облради.

За попередніми повідомленнями, чергова сесія Закарпатської облради повинна відбутися в четвер, 30 листопада.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-