На форумі у Краматорську обговорять перспективи децентралізації

На форумі у Краматорську обговорять перспективи децентралізації

Укрінформ
У Краматорську розпочався форум «Децентралізація: сучасний стан та перспективи розвитку», в якому беруть участь представники Мінрегіону, Ради Європи, Комітета ВР з питань державного будівництва.

Про це у четвер на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

«У Краматорську розпочався форум «Децентралізація: сучасний стан та перспективи розвитку». Протягом двох днів активісти місцевих громад, чиновники, депутати Верховної Ради, представники міжнародних організацій обговорять проблеми, які виникають при створенні об’єднаних громад, поділяться кращими ініціативами, практиками розбудови громад, організації системи надання адміністративних послуг», - написав очільник області.

Читайте також: Зубко: Бюджети об'єднаних громад за 9 місяців зросли на 6,3 мільярда

Він зазначив, що це вже другий форум з децентралізації, який проводиться  на Донеччині. «Важливо, щоб на форумі обговорили й виробили рекомендації щодо створення самодостатніх громад – в економічному й соціо-культурному сенсах. Приємно, що представникам Донеччини є що сказати з цього приводу: заплановані виступи «куркулів» (переможців грантової програми ДонОДА «Український донецький куркуль»), які активно розбудовують не лише власний бізнес, а й місцеві громади», - додав керівник області.

Фото Фейсбук Жебрівського

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-