Львівські депутати затвердили бюджет-2018: майже 2 мільйона на розвиток

Львівські депутати затвердили бюджет-2018: майже 2 мільйона на розвиток

685
Ukrinform
Депутати Львівської міськради затвердили на сесії 16 листопада головний фінансовий документ наступного року.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Згідно із бюджетом, прибутки міської казни складуть 6817828,5 тис. грн. В тому числі бюджет розвитку становитиме майже два мільярди гривень»,- зазначила голова бюджетної комісії міськради Вікторія Довжик.

За її словами, до проекту бюджету на 2018 рік внесли поправки щодо додаткового спрямування понад 10 мільйонів гривень на закупівлю медикаментів для населення, 3 мільйонів грн - на розвиток малого і середнього підприємництва та інші соціальні програми.

За рахунок міського бюджету заплановані видатки на утримання 100 дитячих дошкільних закладів, 20 установ позашкільної освіти, 14 шкіл естетичного виховання, методичного центру та 9 інших установ освіти в сумі 684,6 млн грн. На харчування дітей піде 128,7 млн грн.

Крім того, в загальному обсязі видатків передбачено 8,8 млн грн на фінансування 10-ти програм в галузі освіти.

На соціальний захист та соціальне забезпечення передбачаються видатки в сумі 228,4 млн грн, в тому числі на реалізацію соціальних програм щодо сім’ї, жінок, молоді та дітей – 23,1 млн грн.

На культуру і мистецтво видатки обраховані в сумі 119,5 млн грн. За рахунок вказаної суми планується утримувати 13 установ культури і мистецтва, в тому числі дві централізовані бібліотечні системи (40 філій), три музеї, п’ять народних домів, регіональні ландшафтні парки «Знесіння» та «Стрийський парк».

Читайте також: Львівські депутати додали 25 мільйонів на вивезення сміття

На фізичну культуру і спорт планується виділити 63,0 млн грн.

Понад 5 мільйонів гривень буде витрачено на підтримку туризму.

Резервний фонд міського бюджету встановлений  в сумі 40,0 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>