До рук начальника військового складу

До рук начальника військового складу "прилипло" майна на 2 мільйони

Укрінформ
Військовою прокуратурою Центрального регіону України розпочато кримінальне провадження щодо викрадення військового майна на суму близько 2 млн 326 тис. грн. в одній з військових частин Національної гвардії та оголошено в розшук начальника складу.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

«Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України розпочато досудове розслідування за ч.3 ст. 410 Кримінального кодексу України за фактом викрадення (привласнення) начальником складу старшим прапорщиком Р., майна зв'язку яке знаходиться на зберіганні у військовій частині 3077 Національної гвардії України», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Аудит для Укроборонпрому: концерн шукає стратегічного консультанта

Зазначається, що за результатами проведеної позапланої інвентаризації майна зв'язку на об'єднаному складі зв'язку однієї з військових частини Національної гвардії України дислокованої на Київщині, виявлено нестачу майна: радіостанцій, ноутбуків, системних блоків, моніторів, комутаторів та іншого військового майна на загальну суму близько 2 млн 326 тис. грн.

Водночас військовою прокуратурою Дарницького гарнізону стосовно зазначеного військовослужбовця НГУ здійснюється досудове розслідування за ч. 4 ст. 407 Кримінального кодексу України за фактом самовільного залишення військової частини та його оголошено у розшук і отримано ухвалу слідчого судді про дозвіл щодо затримання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-