Військовим льотчикам презентували БАрС

Військовим льотчикам презентували БАрС

Фото
Укрінформ
На базі повітряного командування "Схід" у Дніпрі провели заняття з метою ознайомлення військових з основами комплексної програми навчання у системі загальновійськової підготовки – "Бойовою армійською системою" (БАрС).

Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

"За словами начальника служби фізичної підготовки та спорту управління бойової підготовки Командування Повітряних сил Збройних сил України полковника Володимира Білухи, система БАрС включає в себе тактико-спеціальну, рукопашну, вогневу, гірську та альпіністську підготовку, а також тактичну медицину", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Український мінометний комплекс "Барс-8ММК" вражає супершвидкістю

На сьогодні у Збройних силах України розроблено 3 варіанти БАрСу для військовослужбовців різних категорій, ураховуючи специфіку їхньої діяльності. У Повітряних силах ця система успішно функціонує у двох військових навчальних закладах, а в подальшому вона буде запроваджена у кожній військовій частині.

Військовим льотчикам презентували БАрС

Загалом, за даними Міноборони, заняття за системою БАрС дозволяють формувати у військовослужбовців спеціальні навички, які, в свою чергу, дають змогу ефективно пересуватися на полі, вміло використовувати зброю, виконувати завдання в екстремальних ситуаціях, ефективно вести рукопашний бій, надавати домедичну підготовку пораненим та контролювати будь-яку нештатну ситуацію.

Фото: mil.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-